תרגום טקסט עברי אנגלי – בחינם – מדהים

תרגום טקסט עברי אנגלי- דע לך שגם את יכולה וגם אתה יכול לעשות תרגום טקסט עברי אנגלי חינם יותר מ-50 שפות שונות – נכון שזה מדהים?אבל שעוד יותר מדהים כאן שאתם יכולים לעשות את זה בחינם, בצורה קלה בלחיצת כפתור ותוך 3 שניות יש תרגום טקסט עברי אנגלי – וגם טקסט אנגלי עברי – פשוט מורידים תוכנה ומתרגמים טקסט לעברית בחינם, כן אתם יכולים לעשות תרגום טקסט בחינם!!! –  כולל משפטים שלמים.

.

הורידו כאן את התוכנה ותראו את התוצאות המדהימות.

הורד עכשיו תוכנה בחינם שתתרגם לך תרגום טקסט עברי אנגלי חינם

תרגום סרטים בעברית

הנה הדגמה של תרגום טסקט מלא של בדיחה

תרגום סרטים בעברית

הורד עכשיו תוכנה בחינם שתתרגם לך תרגום מילים לעברית חינם

דבר תורה מתוך הספר בני בנימין על מסכת אבות

הגה"צ רבי ישראל סלנטר זצ"ל עמד ויתבונן על החסרון ביראת שמיים והמשיל זאת לאדם שמצא קנקן מים, רוב האנשים אומרים לו שהמים זכים ובריאים. אולם איש אחד מתרה בו ואומר לו שיזהר. מפני שבמים יש רעל. ודאי שהאדם יוותר על התענוג לשתות מכוס המים. למרות שהרוב המוחלט אומר שאין כל חשש בשתיית המים, ואולי אחדים מהם אף שתו מן המים, בכל זאת החשש מקנן בו ואינו מכניס עצמו בספק אחד מיני אלף. מסיק מכך רבי ישראל מסלנט: איך האדם הולך בעולמו בריא אולם ובוטח אינו חושש. אינו ירא ואינו דואג על אחריתו? והרי ישנם אנשים המתרים בו ואומרים כי לעתיד ענוש יענש, ורע ומר ישיגו על עוברו פי ה'. ואפילו אם הדברים אינם ברורים לו במאה אחוז ואף לא בחמישים או בעשרה אחוזים, אפילו על אחוז אחד מיני אלף צריך הוא לחשוש לאחריתו. ובר מן הדין הרי אלו המוכיחים אותו אינם אנשי דלא מעלי, אלא צדיקים וחסידים ויראי ה', איך יתכן שעדיין עומד הוא במרדו? מקשה את ערפו ואינו שת ליבו לאזהרות ולתוכחות? וכי מליבם הם ממציאים? והרי מקרא מפורש הוא – "ויראת מאלוקיך אני ה"' (ויקרא יט, יד).

ומדוע באמת אין האדם מגיע ליראת שמיים גבוהה? מבאר הרמח"ל זיע"א במסילת ישרים (פרק כה) שהיסח הדעת וביטול העיון הוא המפסיד הגדול. ללא שינון ולימוד מתמיד היאך להגיע למידת יראת שמיים. ועוד בנוסף לזה הסחת הדעת מהעובדה שאדם עומד במשך עשרים וארבע שעות ביממה תחת עינו הפקוחה ואוזנו הקשובה וספרו הפתוח של הקב"ה כפי שנאמר "דע מה למעלה ממך. עין רואה ואוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים". כשהאדם לא מתבונן בכך תדיר ולא עמל להשריש מידה זו בליבו ובתת ההכרה שלו הדבר מעיד כאלף עדים שהקב"ה ישתבח שמו רחוק מכליותיו. ורעתו של זה ודאי רבה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s


%d בלוגרים אהבו את זה: