תוכנת תרגום להורדה – בחינם

תוכנת תרגום להורדה בחינם- כן זה יתכן – פשוט מורידים מתקינים ומתרגמים בקלות ובמהירות – תוך שלוש דקות מעכשיו יכולה להיות לך במחשב תוכנת תרגום להורדה – ובכן דע לך שגם את יכולה וגם אתה יכול לעשות תרגום טקסט חינם מ-75 שפות שונות – מדהים נכון? ומה שעוד יותר מדהים שאתם יכולים לעשות את זה בחינם.

ורידו כאן את התוכנה ותראו את התוצאות המדהימות.

הורד עכשיו תוכנה בחינם שתתרגם לך תרגום מילים לעברית חינם

תרגום סרטים בעברית

הנה הדגמה של תרגום טסקט מלא של בדיחה

תרגום סרטים בעברית

הורד עכשיו תוכנה בחינם שתתרגם לך תרגום מילים לעברית חינם

דבר תורה מהספר בני בנימין על מסכת אבות

ויהי מורא שמיים עליכם:

חז"ל הפליגו במידת היראה שהיא ראש וראשון לכל המידות. הגמרא בשבת (דף לא ע"ב) דורשת: אמר רבי יהודה, לא ברא הקב"ה את עולמו אלא כדי שייראו מלפניו שנאמר "והאלוהים עשה שייראו מלפניו" (קהלת ג). וזו החובת האדם בעולמו להגיע למידת יראת שמים אמיתית כמו שנאמר "ועתה ישראל מה ה' אלוהיך שואל מעימך? כי אם ליראה את ה"' (דברים י, יב) בכל מצווה ועשייה ובכל רגע נדרשת מהאדם מידה זו של יראת שמיים.

בעל "אורחות צדיקים" דן במצווה זו (בשער כח) ואומר: שהכל תלוי ביראת שמיים, וכל התורה אינה מועלת לאדם אלא ביראת שמיים. והיא יתד שהכל תלוי בה והיא לבדה עומדת לאדם לעולמי עולמים, וכן העיד דוד המלך ע"ה "יראת ה' טהורה עומדת לעד" (תהילים יט) ואין דבר בעולם ששקול כנגד היראה. לא כסף ולא זהב ומרגליות וכל מטמונים כולם הן כאין נגד יראת הקב"ה. ומהיא יראת שמים? לשים ליבו לכל דבר שלא לעשות דבר שיהיה נגד רצון השם יתברך ולהאמין כי מלא כל הארץ כבודו.

מהות היראה שידע וירגיש האדם שהוא נתון במעקב תמידי של בורא עולם. עין רואה ואוזן שומעת וכל מעשיו בספר נכתבים. כפי שכתב הרמ"א זיע"א בתחילת השו"ע: שיוויתי ה' לנגדי תמיד הוא כלל גדול בתורה במעלות הצדיקים אשר הולכים לפני האלוקים, כי אין ישיבת האדם ותנועותיו ועסקיו והוא לבדו בביתו כישיבתו ותנועותיו ועסקיו והוא לפני מלך גדול. ולא דיבורו והרחבת פיו כרצונו והוא עם אנשי ביתו וקרוביו כדיבורו במושב המלך. כל שכן כשישים האדם אל ליבו שהמלך הגדול הקב"ה אשר מלא כל הארץ כבודו עומד עליו ורואה במעשיו, כמו שנאמר "אם יסתר איש במסתרים ואני לא אראנו נאום ה"'. מייד יגיע אליו היראה וההכנעה בפחד ה' יתברך ובושתו ממנו תמיד. עכ"ל.

ספר "החינוך" כתב בהקדמתו על שישה מצוות שחיובן תמידי. ואחת מהן: להיות יראת ה' יתברך על פניו תמיד לבלתי יחטא. ועל זה נאמר "את ה' אלוקיך תירא". ומי שבא דבר עבירה לידו חייב להעיר רוחו ולתת אל ליבו באותו הפרק שהקב"ה משגיח בכל מעשי בני אדם אף אם יהיו במחשך מעשיהם. וישיב להם נקם לפי רוע המעשה. וכדכתיב "אם יסתר איש במסתרים ואני לא אראנו נאום ה"'. האדם שמתבונן מעט ונוכח לדעת את השגחת הקב"ה בעולם בהכרח בא לידי יראת שמיים.

מצינו שאפילו גויים נהפכו ליראי השם במצרים! כתוב במכת הברד "הירא את דבר ה' מעבדי פרעה הניס את עבדיו ואת מקנהו אל הבתים" (שמות ט, כ) המצרים שראו את יד ה' וההשגחה העליונה במתרחש איתם ידעו שמכה נוספת אמורה להגיע עליהם, הגיעו למידת יראת העונש!! ואם בגויים רשעים כך, ביהודי כשר, בנו של הקב"ה על אחת כמה וכמה!

הורידו כאן את התוכנה ותראו את התוצאות המדהימות.

הורד עכשיו תוכנה בחינם שתתרגם לך תרגום מילים לעברית ולעוד עשרות שפות חינם

תרגום סרטים בעברית

הנה הדגמה של תרגום טסקט מלא של בדיחה

תרגום סרטים בעברית

הורד עכשיו תוכנה בחינם שתתרגם לך תרגום מילים לעברית חינם

דף חדש 2 <!– p.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin-bottom:.0001pt; text-align:right; direction:rtl; unicode-bidi:embed; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; margin-left:0cm; margin-right:0cm; margin-top:0cm} h3 {margin-right:0cm; margin-left:0cm; font-size:13.5pt; font-family:"Arial Unicode MS"} –>

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%9D

מילון מורפיקס –

מורפיקס 2.0 – חיפוש חוצה שפות

מודעות פרסומת

תגים: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s


%d בלוגרים אהבו את זה: