מילון תרגום לאנגלית – בחינם !

מילון תרגום לאנגלית- קבל חינם מילון להורדה – מילון תרגום לאנגלית בחינם – תוכלו לתרגם תוך 2 שניות מילים לאנגלית וגם לעברית בקלות , יש עוד טריקים ושטיקים בתוכנה – היא שווה להורדה ומשמשת אותי ביום יום, קשה בלי התוכנה כי היא מקלה מאוד על החיים.

מדהים נכון? ומה שעוד יותר מדהים שאתם יכולים לעשות את זה בחינם, עם מילון תרגום לאנגלית -פשוט מורידים תוכנה ומתרגמים טקסט לעברית בחינם..

.

הורידו כאן את התוכנה ותראו את התוצאות המדהימות.

הורד עכשיו תוכנה בחינם שתתרגם לך מילון תרגום לאנגלית חינם

תרגום סרטים בעברית

הנה הדגמה של תרגום טסקט מלא של בדיחה

תרגום סרטים בעברית

הורד עכשיו מילון תרגום לאנגלית חינם

דבר תורה מתוך הספר בני בנימין על מסכת אבות

הגמרא בברכות (דף כח, ע"ב) מספרת: כשחלה רבי יוחנן בן זכאי נכנסו תלמידיו לבקרו, כיוון שראה אותם החל לבכות. אמרו לו תלמידיו נר ישראל. עמוד הימני, פטיש החזק מפני מה אתה בוכה? אמר להם שיש לפניי שתי דרכים אחת לגן עדן ואחת לגיהנם ואיני יודע באיזו מוליכין אותי, ולא אבכה? אמרו לו רבינו ברכנו. אמר להם יהי רצון שיהא מורא שמים עליכם . כמורא בשר ודם, אמרו לו עד כאן? אמר להם הלוואי. תדעו כי אדם עובר עבירה אומר שלא יראני האדם! עכ"ל הגמרא:

ובמסכת בבא קמא (דף עט, ע"ב) שאלו תלמידיו את ריב"ז מפני מה החמירה תורה בגנב יותר מגזלן? (שהגנב משלם תשלומים פי חמש אם טבח ומכר ואילו הגזלן משלם פי ארבע בלבד) אמר להם זה (הגזלן) השווה כבוד עבד לכבוד קונו. וזה (הגנב) לא השווה כבוד עבד לכבוד קונו. רש"י פירש במקום שהגנב לא השווה כבוד עבד לקונו אלא כיבד העבד יותר מקונו. שהוא ירא מבני אדם ומעין של מעלה לא נזהר. עכ"ד.

הגזלן זמן פעולתו ביום. עומד בפרשת דרכים מלסטם את הבריות, אבל הגנב פותח שערים בתבונה, בא בלילה שלא יראוהו בני אדם ונושא תפילה קצרה שלא יתעורר בעל הבית אומר פעמיים ויהי נועם: ותפילת הדרך. ולאחר מכן מברך על נטילת ידיים: ומה עם הקב"ה שהוא צופה ומשגיח? עם הקב"ה הוא יסתדר איכשהו אחרי מאה ועשרים שנה. אבל כרגע רק שלא יפתיע אותו בעל הבית!!! אדם נוסע בטירוף במכונית מגיע למהירות מסחררת, מסכן את עצמו והנוסעים איתו ואת שאר הנוסעים בכביש ואינו חושש. רק רואה מרחוק מכונית משטרה, מייד מאט את המהירות. חושש הוא מהשוטר ולא ממי שאמר והיה העולם. חושש הוא מקנסות ומשלילת רשיון ולא חושש משלילת וקיפוח חיי אדם. ועליו ניתן להמליץ את הפסוק בתהילים "ימי שנותינו בהם שבעים שנה ואם בגבורות שמונים שנה" (תהילים צ) כלומר אם יסע במהירות מכסימלית של 80 – 70 קמ"ש מה טוב. אבל "כי גז חיש – ונעופה" אם ילחץ יותר מדיי על הגז יעוף רח"ל לעולם שכולו טוב:

דף חדש 2 <!– p.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin-bottom:.0001pt; text-align:right; direction:rtl; unicode-bidi:embed; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; margin-left:0cm; margin-right:0cm; margin-top:0cm} h3 {margin-right:0cm; margin-left:0cm; font-size:13.5pt; font-family:"Arial Unicode MS"} –>

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%9D

מילון מורפיקס –

מורפיקס 2.0 – חיפוש חוצה שפות

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s


%d בלוגרים אהבו את זה: